Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

DRYWAP Group s.r.o.
Slepá 355
Příbram III
tel: +420 603 283 538
bezigelitu@post.cz

ANKETA


O nás
O nás

Firma DRYWAP Group s.r.o. byla založena v roce 2016 se záměrem vybudovat něco prospěšného pro náš život a životní prostředí. 

Poslední dobou se stále mluví o znečištění planety plasty. Plastové znečištění se nevyhýbá ani těm nejodlehlejším koutům naší planety. Zasahuje do vzduchu, který dýcháme, do půdy, na které pěstujeme potraviny i do vody, kterou pijeme.

Po zvážení všech pro a proti, jsme se rozhodli pro oblast, které se dotýká snad každého, a tím je, alespoň v rámci možností, ekologická domácnost. Jsme si vědomi, že je to pojem opravdu obsáhlý a složitý. Většinu plastových obalů ihned po použití vyhodíme. Recyklace je sice nutnou samozřejmostí, problém plastového znečištění ale nevyřeší. Jediným skutečným řešením je omezení jednorázových plastů. Náš svět není na jedno použití, proč by měla být na jedno použití láhev z které pijeme nebo talíř z kterého jíme?

 

Připravili jsme pro vás několik rad, pomocí kterých může každý z Vás pomoci:

  1. Poctivě třiďte odpad a kompostujte biologický materiál domácnosti.
  2. Omezte jednorázové plasty – používejte rozložitelné jednorázové nádobí vyrobené z přírodních materiálů, používejte brčka z kompostovatelných plastů…
  3. Nekupujte balenou vodu - používejte lahev pro dlouhodobé použití (mějte svou vlastní láhev na vodu stále při ruce, pokud vám “jenom voda” nechutná nebo jste zastánci ochucených vod, pak zkuste zapojit svou fantazii a do lahve přidat kousky ovoce, med, domácí sirup…).
  4. Noste si pořád svou nákupní tašku - vyrobte si, nebo pořiďte stylovou tašku kterou budete mít rádi vždy u sebe a nebojte se říci ne igelitové tašce.
  5. Zbavte se mikrotenových sáčků - pokud to není nutné, nebalte ovoce a zeleninu do igelitových sáčků, noste si látkové, případně papírové či ekologické sáčky na chléb, ovoce a zeleninu.
  6. Kupujte dětem dřevěné hračky - dřevěné hračky jsou ekologické, zdraví neškodné, pevné a trvanlivé.

 

V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás prostřednictvím našeho emailu bezigelitu@post.cz

 

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.